Вземи на изплащане с TBIPay

Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11

Наличност:

Ограничено количество


Код: 005-18672 Категория:

84,72 лв. с ДДС

Ограничено количество

0% на 4 вноски по 21.18

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

21.18 лв.
63.54 лв.
Днес
до 30 дни

Купи сега. Избери схема на изплащане:

Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% в рамките на следващите 30 дни изцяло онлайн.

Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.

Пазарувай удобно още сега!

21.18 лв.
21.18 лв.
21.18 лв.
21.18 лв.
Днес
до 1 месец
до 2 месеца
до 3 месеца

Купи сега. Избери схема на изплащане:

Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% на равни вноски, в следващите 3 месеца.

Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.

Пазарувай удобно още сега!

Добави в количката
Заяви и купи сега
Откажи

БЪРЗА ПОРЪЧКА
Въведи своя телефон и ние ще ти се обадим.
( Моля, задължително въведете мобилен номер )
Имам навършени 18 години и съм съгласен с общите условия и начина на обработка на личните ми данни
Имате бърза поръчка за този продукт

Производителност: Data Rate 1.25Gbps; 802.3af/at

Захранване: Ethernet (PoE); 12-57V

Интерфейс: 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX); 1 Gigabit SFP port

LED индикатор: PWR, LINK, RX

Цвят: Бял

Свързване: Multi-mode/Single-mode SFP module

Сертификати: FCC, CE

Размери (Ш x Д x В мм): 185 х 85 х 30 мм

Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта/Сериен номер

Работна температура: -40℃ ~ 70℃

Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11

Производител: MIKROTIK

Гаранция: 24 месеца за ФЛ, 12 месеца за ЮЛ

На база 0 коментара

0.0 общо
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11”

Все още няма коментари